Osobiste przemyślenia

Własny blog to również świetna okazja do dzielenia się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim moje poglądy będą odpowiadać, ale nie o to przecież chodzi.


21

5 powodów, dla których uwielbiam być robotnikiem w nowoczesnej fabryce.

Osobisty wpis, jeden z najpopularniejszych tekstów na moim blogu. Nie planowałem tego wpisu, to jest jeden z tych tekstów które piszą się „same”.


12

Czy można żyć bez telewizji – 3 wspaniałe korzyści z braku telewizora.

Czy można żyć bez telewizji? W dzisiejszym świecie takie pytanie może się wydawać absurdalne – w końcu statystycznie spędzamy przed telewizorem ponad 4 godziny dziennie! Cóż, można. I to jak!


20

Jak rozpocząłem przygodę z minimalizmem i dlaczego warto tak zmieniać życie?

Cóż, to jeden z najbardziej osobistych a jednocześnie jeden z najpopopularniejszych wpisów na moim blogu. Skąd się wzięła moja fascynascja minimalizmem.


30

Ciemna strona Anglii. Konsola Xbox za 11 tysięcy, czyli sklepy tygodniowe w praktyce.

Anglia nie ma czegoś takiego jak ustawa antylichwiarska, a społeczeństwo jest bardzo mocno podzielone na klasy. Biedni i niewykształceni nie mają szans – efekty opisuję w tym tekście.


34

Jak udajemy Niemców, żeby handlować z Anglikami. Kilka słów o nas, Polakach.

Wizyta na angielskim Christmas Markets w Manchesterze dała mi okazję do pewnych przemyśleń na temat nas, Polaków. Przy okazji – opis wspaniałego sposobu na biznes.